Ubytovací jednotky

mapa_kemp

Čtyřlůžkový pokoj 1

Pokoj je vybavený palandou, dvěma válendami, jídelním stolem, šatní skříní a kuchyňským koutem. Mezi další vybavení patří také chladnička, elektrický vařič, rychlovarná konvice, lůžkoviny a venkovní nábytek se slunečníkem.

Čtyřlůžkový pokoj 2

Pokoj je vybavený palandou, válendou, jídelním stolem, šatní skříní a kuchyňským koutem. Mezi další vybavení patří také chladnička, elektrický vařič, rychlovarná konvice, lůžkoviny a venkovní nábytek se slunečníkem.

Čtyřlůžkový pokoj 3

Pokoj je vybavený palandou, válendou, rozkládacím křeslem, jídelním stolem, šatní skříní a kuchyňským koutem. Mezi další vybavení patří také chladnička, elektrický vařič, rychlovarná konvice, lůžkoviny a venkovní nábytek se slunečníkem.

Čtyřlůžkový pokoj 4

Pokoj je vybavený rozšířenou palandou, lůžkem, jídelním stolem, šatní skříní, kuchyňskou linkou s rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem, ledničkou pro možnost samostatného vaření. Mezi další vybavení patří také lůžkoviny a venkovní nábytek se slunečníkem.

Dvoupokojový apartmán

Aparmán se skládá z ložnice a obývací kuchyně. V ložnici najdete dvoulůžko, palandu šatní skříň a komodu, v obývací kuchyni je kuchyňská linka, rohová jídelní lavice, sedací pohovka. Dále jsou k dispozici lůžkoviny a venkovní nábytek se slunečníkem.